Otázky a odpovede

Jednoducho – otvoríte si u nás účet podobne ako v iných online obchodoch, uzatvoríte s nami kúpnu zmluvu na nákup zlata vo forme zlatej mince a zlato si postupne nakupujete. V okamihu, keď nakúpite zlato vo váhe jednej unce (31,1g), čo je váha jednej mince, tak my vám ju pošleme na vami zadanú adresu.

Keďže pre vás zlato nakupujeme priebežne po každej platbe, tak vaše zlato reálne skladujeme v našich trezoroch.

Poslanie mince vám garantujú VOP, ktoré dostane pri podpise zmluvy. Podľa VOP vás musíme informovať o dosporení hodnoty celej mince. Informujeme vás prostredníctvom vami zadaného e-mailu a do SMS.

Založenie a vedenie sporiaceho účtu je bezplatné. Naša odmena je zahrnutá v cene zlata pri nákupe.

Otázky a odpovede

Zlato môžete nakupovať vo forme zlatej mince „Viedenskí filharmonici“, čo je 1 uncová (1 unca = 31,1g) zlatá minca – na trh bola uvedená už v roku 1989. Opakovane bola najpredávanejšou mincou na svete.

Výhodná veľkosť – nie sú ani malé, ani veľké, preto ich môžete jednoducho prenášať. Ideálna cena – nestoja niekoľko tisíc, takže si na mincu ľahko nasporíte. Dajú sa ľahko predať – sú veľmi obľúbené, celosvetovo uznávané a ľahko ich kedykoľvek v budúcnosti predáte. Bonusová výhoda – tieto mince sú ťažko napodobiteľné, preto máte vždy istotu, že držíte originál.

Neobmedzene dlho. Nemáte žiadne obmedzenia.

Odporúčame zlato nakupovať pravidelne, a tak eliminovať malé výkyvy v cene zlata. Najlepším spôsobom je trvalý príkaz na vami určenú sumu. Druhou možnosťou je platba prevodom na účet kedykoľvek budete mať záujem nakúpiť zlato. Vo svojom účte môžete využiť aj platbu prostredníctvom QR kódu, kde cez svoju aplikáciu Internet bankingu naskenujete QR kód a platobný príkaz je pripravený na úhradu. Pripravujeme aj možnosť uhrádzať platby kartou.

V okamihu, keď nakúpite min. 31,1g zlata, vám bezpečne a bezplatne pošleme na vami uvedenú adresu zlatú mincu v tejto váhe.

Vo vašom účte budete mať všetky informácie o vašich zmluvách, dodatkoch a všeobecných obchodných podmienkach, prehľad cien zlata, za ktoré ho pre vás nakupujeme, prehľad cien zlata na spätný odkup, prehľad všetkých transakcií a aj pohodlné spôsoby na úhrady súm, za ktoré chcete nakúpiť zlato.

Ak ste sa rozhodli mincu predať, v tom prípade je najlepšie nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Následne si dohodneme osobné stretnutie alebo iný vyhovujúci postup predaja mince.Vykupovaná minca nesmie byť poškodená.

Mincu vykúpi spoločnosť Golden Oak Trus SE.
Približne 14 dní.

Sporenie je možné samozrejme ukončiť aj skôr. Zlato, ktoré ste si usporili vám odkúpime podľa aktuálneho kurzu zlata a v súlade s VOP, ktoré dostanete pri podpise zmluvy o sporení.

Náklady spojené s bezpečným doručením mince hradí naša spoločnosť.

Poslanie mince vám garantujú VOP, ktoré dostane pri podpise zmluvy. Podľa VOP vás musíme informovať o dosporení mince. Informujeme vás prostredníctvom vami zadaného e-mailu a do SMS.

Za peniaze, ktoré posielate na účet, priebežne nakupujeme zlato, ktoré vám pripíšeme do mince. Toto čiastkové zlato je uložené v bankovom trezore, vo forme celých mincí. Keď dosporíte svoju mincu, budeme vás informovať a následne vám ju pošleme na naše náklady. 

Naša spoločnosť garantuje odkup mincí, ktoré dodáva sporiacim klientom za najlepšie cenu na trhu, aktuálne LBMA plus 5%. Túto garanciu máte vo VOP, ktoré dostanete pri podpise zmluvy.

Nenašli ste odpoveď,
ktorú ste hľadali?

Po odoslaní vyplneného formuláru Vás budeme kontaktovať s odpoveďou na Vaše otázky. 

Scroll to Top

Máte záujem o sporenie?

Vyberte si spôsob založenia sporiaceho účtu
Založiť účet online
Vytvorte si sporiaci účet pohodlne online
Nechajte si poradiť od experta
Naši experti vás budú kontaktovať a pomôžu vám so založením účtu

Vyplňte vaše kontaktné údaje

Po odoslaní vyplneného formuláru Vás bude kontaktovať náš špecialista, ktorý s Vami dohodne ďalší postup podľa vašich individuálnych potrieb a možností.
Ďakujeme za záujem
Náš špecialista vás bude čoskoro kontaktovať.